Informacje o sklepie Nazdrowo

Sklep internetowy NaZdrowo jest dedykowany wszystkim Klientom, którzy chcą doskonale zadbać i pielegnować zdrowie, witalność swojego organizmu, mieć dostęp do pełnej oferty produktów zdrowotnych i pielęgnacyjnych najwyższej jakości, bez konieczności opuszczania domu czy biura, nie tracąc przy tym cennego czasu na zakupy w mieście.

Sklep internetowy NaZdrowo prowadzony jest przez firmę LastLevel. Działalność wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 50038 prowadzonej przez Prezydenta Miasta Olsztyn. NIP 7393142975, REGON 28040215

NaZdrowo to sklep internetowy oferujący głównie preparaty lecznicze i pielęgnacyjne, różnego rodzaju kuracje lecznicze pomagające zadbać i pielegnować zdrowie, zachować witalność organizmu. Medycyna naturalna (niekonwencjonalna), pomaga w walce i zapobiega chorobom m.in.: rak jelita grubego, cukrzyca, podwyższony cholesterol, astma, rak trzustki, alergie i wiele innych.

W ofercie sklep NaZdrowo znajdą Państwo również: kosmetyki, książki o zdrowiu, akcesoria zdrowotne, oraz porady i artykuły dotyczące zdrowia.

Życzymy udanych zakupów oraz dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny.